Partnerem sdružení je:

Pozvánka na školení „Reforma účetnictví státu - Účetní uzávěrka + nové ČUS pro ÚSC a PO Plzeň“

Vážená paní starostko, Vážený pane starosto,

dovolujeme si Vás pozvat na školení pod názvem „Reforma účetnictví státu – Účetní uzávěrka + nové ČUS pro ÚSC a PO Plzeň“, které ve spoluorganizaci našeho krajského Sdružení měst a obcí Plzeňského kraje pořádá ICU – Institut certifikace účetních,a.s. a společnost KPMG.

Školení se koná dne 12.listopadu 2010 v budově Radnice města Plzně, Náměstí Republiky 1 (zasedací místnost Klub, suterén radnice) a jeho kapacita je výrazně omezená (pouze 23 volných míst).
V případě naplnění kapacity a zájmu měst a obcí našeho kraje je prozatím předběžný termín dalšího školení zvolen na 16.11.2010 nebo v lednu 2011. O tomto ale budete včas informováni.

Školení je určeno pro účetní a ekonomy územně samosprávných celků a příspěvkových organizací, především měst a obcí. Prosíme Vás, aby jste tuto informaci předali Vašim zástupcům obecních či městských úřadů, kteří se problematikou účetnictví zaobírají.

Kromě skutečnosti, že účastník obdrží akreditované osvědčení, v rámci programu a obsahu školení se jedná o ucelený program změn v rámci reformy účetnictví připravované státem, které dopadne na samosprávy měst a obcí. Školení je připravováno přímo ve spolupráci s Ministerstvem financí ČR, odborem účetnictví a auditu.

Zástupci měst a obcí kraje, kteří jsou členové krajského Sdružení měst a obcí Plzeňského kraje mají mírně zvýhodněné vstupné na školení. Seznam členských měst a obcí naleznete ZDE

Přihlášky prosím zasílejte na uvedené adresy ICU, Institut certifikace účetních, a.s. Platba ceny za školení je možná pouze bezhotovostně.

Pozvánka a program školení – 12.11.2010
Přihláška na školení – 12.11.2010

jménem Sdružení měst a obcí Plzeňského kraje
Bc. Marek Sýkora
sekretariát Sdružení měst a obcí plzeňského kraje

Sdružení měst a obcí Plzeňského kraje

Riegrova 1, 301 11 Plzeň

IČ: 69972061

Ing. Pavel Hruška
vedoucí sekretariátu

Tel.: 377 201 410
Mobil: 602 303 710

hruska@rra-pk.cz smopk@rra-pk.cz

Tvorba webových stránek: Creative Studio s.r.o., redakční systém 4site CMS